NAUJIENLAIŠKIS
  • TAISYKLĖS

Men‘s Factory” - tai ilgiausiai Vilniuje veikiantis naktinis klubas, išauginęs ne vieną klubinėtojų kartą. Mes įsikūrę Vilniaus centre, buvusios gamyklos pramoninėje erdvėje. Klube sumontuota šiuolaikinė garso ir apšvietimo aparatūros sistema, bei vienintelė Lietuvoje pakeliama scena. Prie baro įrengtas dušas, kuriame šou programų metu galite stebėti intriguojančias maudynes. Norite privatumo? Rezervuokite savo VIP erdvę, kurioje nevaržomai mėgausitės vakarėliu savo draugų būryje. Klubo svečiams taip pat pasiūlome apatinį Darkroom aukštą, kuriame painus ir aistringas labirintas leis patirti naujų kūniškų pojūčių ir įgyvendinti slapčiausias fantazijas.“Men‘s Factory” erdvėje galima išgirsti, pamatyti bei apčiuopti savo fantazijas, įsilieti į aistras kaitinančių vakarėlių ritmą.

Didelį dėmesį skiriame Jūsų saugumui, todėl čia veikia “face control” sistema. Men’s Factory visuomet laukia nuotaikingų, energingų ir tolerantiškų žmonių, kurie džiaugiasi gyvenimu ir nori praleisti savaitgalį nevaržomai. Šalia klubo rasite automobilių parkavimo aikštelę, kurioje patogu palikti jūsų automobilį.

Tebūnie aistra!

  • SVEIKI

TAISYKLĖS

Klientų saugumas ir pasitenkinimas - tai mūsų svarbiausia užduotis, todėl, rūpindamiesi Jūsų saugumu mes griežtai draudžiame klube naudoti žemiau išvardintas priemones.

RENGINIAI

  • GALERIJA

GALERIJA

  • RENGINIAI

Men’s Factory mes galvojame apie kiekvieną iš Jūsų, todėl sukūrėme klubo centrinėje ašyje sukūrėme Lounge zoną, kurioje galėsite jaustis išskirtinai jaukiai ir pakylėtai. Ketinate apsilankyti su draugų kompanija ar atšvęsti savo gimtadienį? Lounge zona yra uždara ir talpi, todėl net ir gausi kompanija galės mėgautis privatumu, būdami pačiame įvykių centre.

Erotikos dvasios apimti vaikinai galės nusileisti į apatiniame  aukšte, specialiai įrengtą unikalų Labyrinth Dark Room, kuriame gausu uždaresnių užkambarių  norintiems praleisti nepamirštamai intymų vakarą. Čia reikia būti pasiruošiam bet kam, atskiruose kambarėliuose galima netrukdomai mėgautis intymia atmosfera, pajusti geismo alsavimą, o drąsiausieji galės išbandyti ir plačiosios lovos privalumus. Aštresnių pojūčių mėgėjams įrengtas paslaptingasis S/M kambarys.

SEKMADIENIAIS

Pirčių kompleksas Glamour - visiems, norintiems atsipalaiduoti ir pasinerti į karštų garų bei nuogų kūnų pasaulį. Čia Jūsų lauks visi įmanomi pirčių bei vandens malonumai: turkiška, suomiška, rusiška pirtys, baseinas su kaskadomis ir povandeniniu masažu, šokių aikštelė, kambarys su plačiąja lova bei sekso žaidimų įrengimais. Privatūs kambariai, ieškantiems intymumo bei aibė kitų erdvių seksualiai nuotaikai kaitinti, privers atsiduoti nevaržomos aistros fantazijoms.
Plačiau: www.gaysauna.lt

PIRTIS IR BASEINAS

DARKROOM

PATOGUMAI

LOUNGE IR BARAS

TIK NUO 120 LT

Nori praleisti nepamirštamą naktį su savo partneriu, bet nežinai, kur?
Štai tau atsakymas - gay apartamentai šalia klubo Men’s factory! Nuomuojami Trys atskiri apartamentai lofte, kiekvienas ju dviejų aukštų. Yra trys kambariai, kiekviename jų yra virtuvėle. Dušas, Tualetas, Arbatinukas, Mikrobangu krosnele, Televizorius, Internetas, DVD, Kondicionierius, Dujinis šildymas. Pirma valanda 50Lt. - kiekviena papildoma 10Lt (mažiausiasiai 3val.)
Para nuo 120Lt.Rezervuokite kambararį Jums patogiu metu.
Ekstra rezervacija? Reikia tik valandai?
Skambinkite tel. +370 650 60601